Купить окру (бамию) в Украине

Украинского происхождения премиум качества

Окра розмір A

350 грн / кг

Окра розміру А, за європейською класифікацією, має невеликий розмір: до 6 см і відрізняється поживними і вишуканим смаком. Через м'якої шкірки даний вид окри робить її незамінним компонентом делікатесних салатів при вживанні окри в сирому вигляді.
Окра розмір B

330 грн / кг

Окра розміру B, за європейською класифікацією, має невеликий розмір: від 6 до 8 см і відрізняється поживними і вишуканим смаком. Через м'яку шкіру даний вид окри вважають незамінним компонентом делікатесних салатів при вживанні окри в сирому вигляді.
Окра розмір C

320 грн / кг

Розмір С, 9-12 см, вважається найбільш ходовим, так як зручний в обробці і приготуванні. Чудово підходить для смаження, варіння, тушкування, маринаду, додається в супи, передає м'який і незабутній смак при компонентному додаванні в овочеві та м'ясні страви
Окра розмір D

300 грн / кг

Розмір D, більше 12 см, зручний у приготуванні через свій розмір. Добре підходить для жарення, варіння, тушення, маринування, додається в супи та м'ясні страви. Особливо добре підходить для зажарювання у вигляді "зірочки" з овочевими та м'ясними блюдами.

Об окре или бамии

Читайте о невероятной пользе бамии или окры, о ее целебных свойствах.